Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ na míru s více možnostmi barev (CX15 WHITE MEDIC)


Speciální a minimalistická skandinávská zdravotní židle pro aktivní sezení

THERAPIA STANDI je speciální a současně minimalistická zdravotní židle skandinávského typu pro aktivní dynamické sezení se správným podepřením zad. Je vhodná pouze pro krátkodobé a často přerušované sezení při různých pracovních činnostech, např. zvýšené sezení u výškově stavitelných stolů, lékařská sedadla, ordinace, výrobní linky, sezení u strojů, recepce, pokladny atp. Česká výroba od firmy Prowork. Prodloužená záruka na 5 let.

Ergonomické řešení pro místa s omezeným prostorem

Židle Standi nabízí efektivní ergonomické řešení všude tam, kde není dostatek místa pro plnohodnotnou zdravotní židli nebo při minimálních požadavcích na komfort. Židle Standi je určena výhradně menším až středním štíhlým postavám, nehodí se pro osoby vysoké a robustní. Pokud požadujete maximální pohodlí pro nepřerušované dlouhé sezení u počítače, popř. pokud máte nějaké bolestivé projevy při sezení, vyberte si některý z vyšších modelů Therapia, doporučujeme BODY+ nebo ENERGY+.

Vyberte si z mnoha barev

– STANDARDNÍ varianty nabízíme s černou barvou kovu
– MEDIC varianty nabízíme s chromovou barvou kovu

Potahy

Hlavním potahem židle je matná neklouzavá vinylová kůže (NX) a vedlejším matná neklouzavá umělá kůže (CX). Barevné kombinace nelze měnit.

Zdravé sezení i na práci

Pokud hledáte kvalitní a ergonomickou zdravotní židli pro vaši práci, určitě byste měli zvážit nákup zdravotní židle THERAPIA STANDI. S touto zdravotní židlí budete mít sezení s perfektní oporou vašeho těla a s dobrou krevní cirkulací. Navíc vám zaručí dostatečnou výšku při práci u stávajícího stolu či pracovního pultu. Proto neváhejte a zakupte si zdravotní židli THERAPIA STANDI v našem e-shopu Maliboo za výhodnou cenu a s dodáním zdarma.

Zdravotní židle THERAPIA STANDI

Máte zájem o nákup zdravotní židle THERAPIA STANDI? Navštivte naši stránku s produktem zde a nakupujte u nás s jistotou kvality a spokojenosti.