Zahradní polohovatelné lehátko ZAZI s plastovou konstrukcí v zelené barvě


Zahradní polohovatelné lehátko ZAZI – komfortní doplněk k relaxaci

Relaxace a odpočinek jsou pro naše tělo a mysl nezbytné. A co kdybychom si zpříjemnili odpočinek moderním zahradním lehátkem? Polohovací lehátko Zazi je tou pravou volbou pro to, abychom si mohli na zahradě či na terase užít příjemného odpočinku během horkých letních dnů.

Zahradní lehátko Zazi, které lze nakoupit na crosta.cz, je vyrobeno z plastové konstrukce v krásné zelené barvě. Jeho rozměry jsou 72x195x101 cm, díky čemuž se na něm pohodlně vejdete i s větší postavou. Toto lehátko můžete při slunění na zahradě nebo u bazénu polohovat v oblasti zad tak, aby bylo pro vás co nejkomfortnější. Lehátko lze polohovat až do úhlu 90 stupňů a díky tomu se na něm budete moci pohodlně vyspat.

Plastové lehátko – snadné složení a skladování

Vybrali jste si zahradní lehátko Zazi, ale nevíte, kde ho budete uskladňovat během zimních měsíců? Nevadí, toto polohovací lehátko se dá snadno složit do kartonu o rozměrech 73x22x90 cm, proto si ho můžete uskladnit i na menší místě.

Zazi plastové lehátko však není jen praktické a pohodlné, ale také velmi odolné. Díky pevné konstrukci z plastu a vysoké nosnosti 110 kg, se na něm může komfortně opalovat i více osob najednou. A pokud byste si chtěli dopřát při relaxaci další pohodlí, pak si můžete koupit také polštáře, které zabrání vzniku bolesti v krku či páteři, a kde si můžete opřít hlavu a jemně se posilovat.

Vyberte si zahradní polohovatelné lehátko Zazi na crosta.cz a užijte si příjemný relax na své zahradě či terase, a to přesně tak, jak vám vyhovuje.

Zahradní polohovatelné lehátko Zazi
Zahradní polohovatelné lehátko Zazi

Parametry lehátka Zazi, které stojí za zmínku

  • Šířka: 72 cm
  • Délka: 195 cm
  • Výška opěrky: 101 cm
  • Nosnost: 110 kg

Tato základní fakta o lehátku Zazi by vás mohla zajímat při výběru toho správného produktu pro vaše potřeby. A opět tady máte odkaz nastránku, kde se vám tato již zmiňovaná zahradní polohovatelné lehátko Zazi dobře nakoupí – crosta.cz.