Vanová baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom – elegantní a praktická volba pro váš vanový kout


Hledáte-li kvalitní a designově povedenou vanovou baterii, která bude nejen praktickým pomocníkem při koupání, ale i esteticky pěkným doplňkem vašeho koupelnového interiéru, neváhejte sáhnout po vanové baterii Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom.

Páková nástěnná vanová baterie bez sprchového setu

Vanová baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom je páková nástěnná baterie s jednoduchým a elegantním designem. Montuje se přímo na stěnu, což zaručí stabilní a pevnou instalaci. Díky tomu baterie pevně drží svou pozici a při manipulaci s ní se nemusíte obávat o její stabilitu nebo o bezpečnost uživatele.

Chromové provedení pro dokonalý estetický dojem

Minimalistický design vanové baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom má úsporný a jednoduchý styl. Chromové provedení dodává baterii lesklý a luxusní vzhled, který se skvěle hodí do moderních koupelen a vanových koutů.

Skloubení elegantního vzhledu a kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost vanové baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom. Chromová úprava má vysokou odolnost vůči vlhkosti a chemickým činidlům, které jsou běžnou součástí koupelnového prostředí.

Průtok baterie je 21 litrů/minutu

Vanová baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom disponuje dostatečným průtokem vody. Díky tomu můžete snadno a rychle naplnit vanu nebo si v koupelně zvládnout rychlou sprchu.

Rozteč baterie 150 mm

Vanová baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom má rozteč 150 mm. Díky této rozměrové konfiguraci můžete baterii snadno instalovat do většiny vanových koutů, v nichž je tento rozměr typický.

Vanová baterie Kludi Zenta SL bez sprchového setu 150 mm Chrom

Nečekejte ani chvíli a pořiďte si tuto skvěle vybavenou vanovou baterii za výhodnou cenu na adrese www.vybirejnabytek.cz.