Už nikdy nezapomeňte zalévat květiny s Rosmarinem – samozavlažovací květináč od Plastia


Plastia přináší revoluční řešení pro zalévání květin

Jsou květiny vaším zájmem a chcete jim dopřát to nejlepší? Potom bude pro vás samozavlažovací květináč Rosmarin od české firmy Plastia nejlepší volbou.

Květy jsou velkou ozdobou našich domácností i zahrad. A pokud chceme, aby byly krásné a zdravé, musíme se o ně pravidelně starat. Jednou z nejdůležitějších starostí je správné zalévání. Květiny potřebují dostatek vody, aby mohly růst, ale zároveň je také důležité, aby neměly přemokřenou půdu. To může vést k rozvoji plísní a k hnilobě kořenů. A právě zde přichází na řadu samozavlažovací květináč Rosmarin od Plastia.

Tento květináč se postará o to, aby vaše květiny měly vždy správné množství vody a aby tak mohly růst zdravě a krásně. Díky jeho jedinečnému systému samozavlažování můžete být klidní, že květiny nebudou trpět suchem ani přelitím. Rosmarin jim sám nabídne jen tolik vody, kolik zrovna potřebují.

Jak Rosmarin funguje?

Samozavlažovací systém Rosmarinu je velmi jednoduchý a efektivní. Květináč má dva samostatné zásobníky – jeden na substrát a druhý na vodu. Substrátový zásobník je umístěn nad vodním zásobníkem a mezi nimi se nachází jemná membrána. Ta propouští vodu z vodního zásobníku do substrátového zásobníku tak, aby se substrát postupně zvlhčoval.

Jakmile se substrát zcela prosákne vodou, membrána zastaví další přísun vody. A když se substrát vysuší, membrána opět propustí vodu z vodního zásobníku. Tento systém umožňuje květinám pohlcovat jen tolik vody, kolik právě potřebují a chrání je tak před přemokřením.

Vyberte si Rosmarin pro svůj interiér

Samozavlažovací květináč Rosmarin není jen funkční, ale také velmi elegantní. Díky svému modernímu designu se hodí do mnoha typů interiérů. Pokud máte moderní byt, Rosmarin se bude skvěle hodit třeba na parapet, ale také na police v obývacím pokoji. Pokud máte rádi klasické kuchyně, Rosmarin bude vypadat skvěle například na okenní římse nebo na kuchyňské lince.

Květináč Rosmarin lze pořídit v různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Květináč je vyroben z kvalitních materiálů, takže vám vydrží po mnoho let.

Specifikace Rosmarinu

  • Objem: 0,7 l substrátu a 0,15 l vody.
  • Diametr spodní části: 8 cm.
  • Barvy: různé barvy k dostání

Pokud chcete svým květinám dopřát to nejlepší, neváhejte a pořiďte si samozavlažovací květináč Rosmarin od Plastia. Pro více informací navštivte tuto stránku.

Samozavlažovací květináč Rosmarin
Samozavlažovací květináč Rosmarin