TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma – elegantní řešení pro vaši předsíň

TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma je skvělým řešením pro vaši předsíň. Tento kousek nábytku v moderním stylu splní očekávání všech, kteří ocení kombinaci jednoduchosti a elegance. Nabízí se v barvě dub sonoma, která je velmi vkusná a hodí se do každého prostoru.

SKŘÍŇ NA OBUV

Jednou z hlavních funkcí tohoto botníku je skříň na obuv. Ta je umístěna prakticky v dolní části. Skříň na obuv může být velmi užitečnou věcí, protože pomáhá udržovat vaši předsíň čistou. Na botníku je navíc praktická zásuvka, kde můžete uschovat klíče nebo další drobné věci.

VĚŠÁK

Další funkcí TPS Botníku s věšáky DUO je věšák. Botník má celkem 5 věšáků s poličkou, takže na něj můžete zavěsit svrchní oděvy nebo tašky. Polička vám poskytne další možnost pro uskladnění věcí.

Model: „DUO

Barva: Dub sonoma

Ideální nabídka pro lidi, kteří ocení krásný nábytek váš byt

Pokud hledáte elegantní a praktické řešení pro vaši předsíň, TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma je určitě tím správným výběrem. Tento kousek nábytku se hodí do každého prostoru a díky svému modernímu stylu dodá vašemu bytu šmrnc.

V samostatné aukci je možné zakoupit šatní skříň se zrcadlem

Pokud potřebujete ještě více úložného prostoru, můžete si v samostatné aukci zakoupit šatní skříň se zrcadlem, která bude skvělým doplňkem k tomuto botníku. Polský výrobce TPS dbá na kvalitu svých výrobků a to je i u botníku s věšáky DUO v dubu sonoma patrné.

TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma je praktický a elegantní kousek nábytku, který se hodí do každého prostoru.

TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma

Celkově lze říci, že TPS Botník s věšáky DUO v dubu sonoma je ideálním řešením pro vaši předsíň. Nabízí praktickou skříň na obuv a věšák s poličkou, které vám usnadní uskladnění věcí. Navíc je tento botník v moderním stylu, takže dodá vašemu bytu šmrnc. Nezapomeňte si v samostatné aukci zakoupit i šatní skříň se zrcadlem, která bude skvělým doplňkem k tomuto botníku.