Stylový toaletní stůl Marckeric Candi s rozměry 120 x 40 cm – ideální kousek pro ořechový nádech do vaší koupelny


Stylový toaletní stůl Marckeric Candi s rozměry 120 x 40 cm

Elegantní toaletní stolek Marckeric Candi je ideálním kouskem pro ty, kteří hledají zajímavé řešení do své koupelny. Tento stůl se totiž vyznačuje minimalistickým vzhledem, který dokáže vyniknout díky svým originálním prvkům a zároveň skvěle zapadne do moderně zařízené koupelny.

Minimalistický vzhled s prvkem dřeva

Marckeric Candi láká kovovou podnoží v černé barvě a deskou z MDF v dekoru dřeva. Tyto prvky dokreslují jeho osobitý industriální styl, díky kterému bude tento stůl neobyčejně zajímavým kusem zařízení vaší koupelny. S rozměry 120 x 40 cm vám také nabízí dostatek prostoru pro ukládání kosmetických potřeb a doplňků.

Stůl tak perfektně splní funkci toaletního stolku, při zachování designového umu.

Moderní design pro moderní koupelny

Stůl Marckeric Candi bude skvěle vypadat v každé moderně vybavené koupelně. Jeho osobitost a minimalistický styl přitom dodají vaší koupelně zajímavou atmosféru.

Nejenže je tento stůl velmi praktický, ale navíc je to také zajímavý kousek designového nábytku, který dokáže rozzářit každou koupelnu.

Zde si můžete koupit toaletní stůl Marckeric Candi v našem obchodě.

Údržba stolu

V případě nutnosti se můžete spolehnout na snadnou údržbu tohoto stolu. Doporučujeme pro utírání prachu použít měkkou prachovku bez brusných účinků. Čištění můžete provést vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou a následně otřít do sucha.

toaletní stůl Marckeric Candi

Tento toaletní stůl Marckeric Candi je nejen výjimečný kousek, ale také ideální řešení pro ty, kteří se chtějí o svoji koupelnu postarat s vkusem.