Stylové stahovací lustry pro dokonalé osvětlení vaší kuchyně

Stahovací lustry jsou v kuchyni velmi praktické a oblíbené. Můžete si s nimi snadno regulovat intenzitu světla a díky nízkému závěsu zabírají minimum místa. Pokud chcete svou kuchyni vybavit moderním a stylovým osvětlením, stahovací lustry jsou tím pravým řešením.

Vyberte správný styl lustru

Při výběru stahovacího lustru byste měli brát v úvahu styl vaší kuchyně. Pokud máte moderní kuchyni, zvolte minimalistický design s kovovými prvky a čistými liniemi. Naopak, pokud máte rustikální kuchyni, zvolte lustr s kovovým rámem a dřevěnými detaily. Výběr správného stylu lustru dokáže celou kuchyni opticky zvednout na novou úroveň.

Zvolte správnou velikost

Dalším faktorem, který byste měli zvážit, je velikost stahovacího lustru. Je důležité zvolit správnou velikost, aby lustr nevypadal příliš malý nebo příliš velký vzhledem k rozměrům kuchyně. Pokud máte menší kuchyni, zvolte menší lustr, který se snadno vejde do prostoru. Naopak, větší kuchyně si mohou dovolit větší lustr, který bude opticky vyplňovat prostor.

Tip: Pokud nejste si jisti s výběrem správné velikosti lustru, obraťte se na odborníky z Nábytek Přehledně, kteří vám rádi poradí s výběrem.

Zvolte vhodný materiál

Dalším faktorem, který byste měli zvážit, je materiál lustru. Vybírat můžete z mnoha materiálů, jako je kov, sklo, dřevo atd. Pokud máte kovové spotřebiče v kuchyni, zvolte kovový lustr, který bude k nim ladit. Naopak, pokud máte dřevěné prvky, zvolte dřevěný lustr. Materiál lustru by měl být v souladu s materiály, které máte v kuchyni.

Zvolte správnou barvu

Posledním faktorem, který byste měli zvážit, je barva lustru. Měli byste zvolit barvu, která bude ladit s barvou kuchyňských skříněk a dalších prvků. Pokud máte bílé skříně, zvolte bílý nebo stříbrný lustr. Pokud máte tmavé skříně, zvolte lustr v podobné tmavé barvě.

Zvolte správný styl, velikost, materiál a barvu stahovacího lustru a váš kuchyňský prostor bude vypadat dokonale.