Stíny na plátně – ASIR Nástěnný obraz o velikosti 70cm


O produkru

ASIR Nástěnný obraz na plátně je zajímavým prvkem do bytu, který zaujme vaše oko. Na plátně je zobrazeno několik stínů, které vytvářejí krásný kontrast a hru světla. Rám je vyroben z dřeva o tloušťce 3 cm a plátno je velké 70 x 100 cm. Pokud hledáte doplnění do vašeho interiéru, tento nástěnný obraz může být tou správnou volbou.

O materiálech

Plátno je materiál, který se používá pro výtvarné umění a také pro výrobu nátěrových pláten. Je vyrobeno z bavlny, lnu nebo konopí a má různé gramáže. Pro výtvarné umění se používá plátno s jemnou gramáží, které se nátí a používá jako podklad pro malbu olejovými barvami. ASIR Nástěnný obraz na plátně obsahuje plátno s jemnou gramáží, které umožňuje přesně zobrazit detaily.

Dřevo je trvanlivý a pevný materiál, který se používá pro výrobu nábytku a dekorací. ASIR Nástěnný obraz je opatřen dřevěným rámem o tloušťce 3 cm, který dává obrazu stabilitu a zároveň betonuje jeho výrazovost.

Jak umístit do interiéru

ASIR Nástěnný obraz na plátně je zajímavým prvkem, který dokáže oživit celý interiér. Doporučujeme umístění na stěnu, která je v prostoru vidět, např. nad gaučem, postelí nebo pracovním stolem. Obraz lze kombinovat s rostlinami nebo doplňky v kontrastních barvách. Odkaz na produkt naleznete zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-nastenny-obraz-na-platne-stiny-70-cm.

Závěr

ASIR Nástěnný obraz na plátně je zajímavým prvkem pro bytový interiér. Plátno s jemnou gramáží umožňuje přesně zobrazit detaily a dřevěný rám zajišťuje stabilitu a výrazovost obrazu. Doporučujeme umístění na stěnu, která je v prostoru vidět, a lze ho kombinovat s rostlinami nebo doplňky v kontrastních barvách. Zvolte si tento nástěnný obraz jako jeden z prvků vašeho interiéru.

ASIR Nástěnný obraz na plátně