Sedací souprava Abbey L v šedém provedení od Falco


Sedací souprava Abbey L – neobvyklý tvar a pohodlný design

Sedací souprava Abbey L od značky Falco je skvělou volbou pro ty, kdo hledají elegantní a pohodlnou sedačku s neobvyklým tvarem. Tento model se pyšní zaoblenými liniovými tvary, které mu dodávají nezaměnitelný vzhled.

Jemné šedé provedení – typická barva moderního designu

Sedací souprava Abbey L je vhodná jak pro byt, tak i pro kancelářské prostředí. Šedá barva je typická pro moderní design a v kombinaci s originálním tvarem se stane nezapomenutelným prvkem každého interiéru.

Velmi kvalitní materiál – kombinace Inari látky a EKO kůže

Tato sedací souprava je potažena oblíbenou látkou Inari v kombinaci s EKO kůží. Inari látka je velmi kvalitní, odolná, příjemná na dotek a navíc ji lze snadno udržovat. EKO kůže je alternativa k obyčejné kůži a nabízí skvělou odolnost a dlouhou životnost.

Nový rozměr moderních sedaček

Sedací souprava Abbey L od Falco přináší inovativní design s nevšedními detaily. Tyto originální prvky nabízejí klientům nový rozměr moderních sedaček a ochlazují obecný dojem, který máme z klasických křesel či sedaček.

Falco Sedací souprava Abbey L šedá - 3

Přidání dekorací

Sedací souprava Abbey L je dodávána s čtyřmi velkými opěrnými polštáři. Tyto polštáře dodávají soupravě na pohodlí a dokreslují celkovou atmosféru pokoje. Ostatní dekorace jako přikrývky či dekorativní polštáře nejsou součástí nabídky, ale mohou být k soupravě dokoupeny zvlášť.

Chcete si koupit sedací soupravu Abbey L od Falco? Navštivte náš e-shop a objednejte si ji ještě dnes.

https://www.interierio.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-abbey-l-seda-3