Rohová sedací souprava Torrense – levé provedení v designu Soro 93

Luxusní sedací souprava TORRENSE s polohovatelnými záhlavníky a opěradly pro maximální pohodlí je tou správnou volbou pro každou moderní domácnost. Kromě skvělého designu se vyznačuje také vysokou kvalitou materiálů a zpracováním.

Designové provedení Soro 93

Provedení Soro 93 je jedním z nejoblíbenějších designů mezi zákazníky po celé Evropě. Kombinace tmavě šedé barvy s bílými kontrastními stehy a kovovými nožkami přináší do vašeho interiéru moderní a elegantní styl.

sedací souprava Torrense

Provedení levé

Torrense se vyrábí jak v provedení levé, tak v provedení pravé, díky čemuž si ji můžete přizpůsobit podle konkrétních potřeb a možností vašeho bytu či domu. Vyberte si, která strana bude pro váš interiér tou pravou.

sedací souprava Torrense - levá strana

Polohovatelné opěrky a záhlavníky

Pohodlné sezení je základ každého dobrého nábytku a to si výrobci Torrense velmi dobře uvědomili. Proto jsou jeho záhlavníky i opěradla polohovatelná, takže si je můžete přizpůsobit přesně podle toho, jakou pozici máte nejraději.

sedací souprava Torrense - polohovatelné opěrky a záhlavníky

Kvalitní materiály a zpracování

Výrobci Torrense dbají na to, aby byl jejich nábytek nejen krásný, ale také kvalitní a odolný, a to platí i pro sedací soupravu Torrense. Její sedáky jsou vyplněny elastickou pěnou, která se přizpůsobí tvaru těla a zaručí pohodlí při sezení. Kromě toho jsou všechny použité materiály certifikovány a splňují nejvyšší nároky na bezpečnost a kvalitu.

sedací souprava Torrense - kvalitní materiály

Vyzkoušejte luxusní sedací soupravu TORRENSE s polohovatelnými záhlavníky a opěradly již dnes a užijte si pohodlné sezení a moderní design v jednom. Nyní je navíc k dispozici i v provedení levé v designu Soro 93. Objednat si ji můžete přímo na stránkách isolund.cz.