Rohová sedací souprava THEODORE v levém provedení Marte 20

Rohová sedací souprava THEODORE vás zaujme svým elegantním a moderním designem. Vyrobena je z masivního rámu a laminované desky. Do výplně byla použita vysoko elastická PUR pěna v kombinaci s pružinami typu falliste.

Komfort a kvalita

Rohová sedací souprava THEODORE nabízí vysoký komfort díky kvalitnímu materiálu použitému do výplně. Tento materiál se dokáže snadno přizpůsobit vašemu tělu a tím vám zajišťuje pohodlné sezení.

Elegantní design

Rohová sedací souprava THEODORE se může pochlubit moderním designem, který se hodí jak do moderních, tak do klasických interiérů. Vzhledem k velkému výběru látek na potah, si můžete vybrat ten správný pro váš interiér.

Rohová sedací souprava THEODORE

Jednoduchá údržba

Rohová sedací souprava THEODORE je velmi snadno udržovatelná. Potah lze snadno sundat a vyprat či vyčistit dle potřeby. Výplň je také snadno údržbatelná pomocí vysavače a vlhkého hadříku.

Shrnutí

Rohová sedací souprava THEODORE vás zaujme svojí kvalitou, pohodlným sezením a elegantním designem. Navíc je velmi snadno udržovatelná. Pokud hledáte stylový a kvalitní kus nábytku do vašeho obývacího pokoje, rozhodně zvažte tuto sedací soupravu.

Detail rohové sedací soupravy THEODORE