Novinka od Ral: ALI 26 koupelnová stěna v bílém lesku

Moderní a vysoce kvalitně provedená koupelnová stěna, která dotáhne k dokonalosti každou koupelnu, nadchne Vás svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto koupelnovou stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variabilní sestava

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně. Tloušťka MDF desky je 16 mm. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, ale nejsou dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typů zdí.

Osvětlení a montáž

Osvětlení není součástí, lze však dokoupit v příplatkovém parametru výše. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Montáž není nijak složitá a sestava obsahuje návod k montáži.

Přejděte na tuto stránku, kde si můžete prohlédnout tuto koupelnovou stěnu a také si ji koupit za skvělou cenu. Dopřejte si kousek luxusu v podobě ALI 26 koupelnové stěny v bílém lesku od Ral.

ALI 26 koupelnová stěna

je opravdu skvělá volba pro každou koupelnu, která chce být dokonalá. Díky variabilnosti sestavy ji lze přizpůsobit konkrétním potřebám a prostoru. Lakovaná ve vysokém lesku a pestrá nabídka příplatkových parametrů ji udělá velmi oblíbenou u řady zákazníků.

ALI 26 koupelnová stěna

Nečekáte a bez váhání si koupěte koupelnovou stěnu ALI 26 v bílém lesku jako novou ozdobu Vaší koupelny!