Nové Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem – dokonale se přizpůsobí vašemu lůžku ve velikosti 140 x 200 cm v elegantní tmavě šedé barvě

Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci. Prostěradlo je opatřené gumou všitou do tunýlku. Výhodou je snadná údržba. Stačí ho vyprat v pračce na 40 stupňů Celsia a můžete ho ihned používat zpět.

Doporučujeme k lůžku s rozměry 140 x 200 cm 

Toto prostěradlo bylo navrženo především pro lůžka s rozměry 140 x 200 cm. Díky elastanu se dokonale přizpůsobí matraci a bude perfektně sedět. Nemusíte se bát, že se během noci posune, prostěradlo s elastanem dobře drží a udrží své místo po celou dobu spánku.

Kvalita a eleganci

Toto Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem nabízí skvělou kvalitu a elegantní design. Tmavě šedá barva se hodí téměř ke všem typům ložnicového nábytku a dokonale dotvoří celkový design vaší ložnice.

Nemusíte mít obavy, že se během noci posune, prostěradlo s elastanem dobře drží a udrží své místo po celou dobu spánku.

Bezproblémová údržba

Prostěradlo lze snadno a jednoduše vyprat v pračce na 40 stupňů Celsia. Společně s ostatním prádlem je možné jej sušit v sušičce. Prostěradlo se velmi rychle vysuší a můžete ho okamžitě opět používat.

Doporučujeme k lůžku s rozměry 140 x 200 cm 

Pokud chcete, aby vaše ložnice vypadala stylově a elegantně a zároveň chcete dostatečnou kvalitu, Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem v tmavě šedé barvě je tou nejlepší volbou. K dispozici je na našem eshopu https://www.esrom.cz/produkt/bellatex-jersey-prosteradlo-s-elastanem-tmave-seda-140-x-200-cm a ihned si ho můžete objednat z pohodlí vašeho domova.

Lůžko s Bellatex Jersey prostěradlem

Skvělá cena a rychlé doručení

Cena pro toto Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem je velmi přijatelná a rozhodně se vyplatí. Navíc, pokud si ho objednáte na našem eshopu, máte zaručené rychlé doručení a nabízíme i možnost výměny zboží.

Vyberte si nejlepší prostěradlo pro vaše lůžko s naší nabídkou Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem na našem eshopu https://www.esrom.cz/produkt/bellatex-jersey-prosteradlo-s-elastanem-tmave-seda-140-x-200-cm.