Nejlepší konferenční židle pro váš úspěšný meeting – BESTUHL JCON v černém plastu s modrou barvou


Certifikace a konstrukce

BIFMA a GREENGUARD jsou dvě certifikace, které můžete očekávat u židlí BESTUHL JCON. Tyto certifikace zaručují, že židle splňuje standardy kvality, bezpečnosti a životního prostředí. Takže můžete mít jistotu, že s BESTUHL JCON se řídíte nejlepšími standardy.

Židle BESTUHL JCON má robustní kovovou lyžinovou konstrukci. To jí dává stabilitu a nosnost až 120 kg. Kovová konstrukce také zahrnuje integrované loketní opěrky a plastové kluzáky, které chrání konstrukci židle i podlahy.

Design

BESTUHL JCON je skvělou kombinací černého plastu a čalounění sedáku a zadní opěrky, které dávají oku lahodící vzhled a pohodlí uživateli. Židle také sedí pohodlně díky výplni ze studené pěny.

Technické parametry

Pokud se na BESTUHL JCON podíváte podrobněji, uvidíte, že má celkovou šířku 60 cm, šířku sedáku 50 cm, výšku 85 cm a hloubku sedáku 50 cm. Židle má hmotnost 13 kg a její nosnost je 120 kg. A co je nejdůležitější, BESTUHL JCON má záruku 48 měsíců.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní židli pro váš meeting nebo konferenci, BESTUHL JCON je nejlepší volbou. S jeho certifikacemi BIFMA a GREENGUARD, robustní kovovou konstrukcí, pohodlným designem a technickými parametry, je tato židle tou správnou volbou pro váš úspěšný setkání. Navíc si můžete být jisti, že dostanete kvalitní produkt s 48měsíční zárukou. Pokud chcete zjistit více, navštivte stránky bestuhl.cz.