Nádherná a elegantní vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem v úchvatné mosazné verzi MK159.5/3SM


Nádherná a elegantní vanová baterie RAV SLEZÁK Morava

RAV SLEZÁK Morava baterie

O baterii

RAV SLEZÁK Morava je kohoutková nástěnná vanová baterie se sprchovým setem. V provedení stará mosaz, což dodává celému koupelnovému interiéru nádherný starožitný nádech. Rozteč baterie je 150 mm, což je standardní rozměr pro většinu vanových baterií.

RAV SLEZÁK Morava baterie včetně sprchového setu

Co zahrnuje balení?

  • Vanová baterie
  • Sprchový set
  • Flexibilní přívodní hadice
  • Montážní materiál
  • Návod k použití

Výhody této baterie

Jednoduchá montáž

Tato vanová baterie je nejen nádherná a elegantní, ale také snadno instalovatelná. Díky montážním otvorům na základně baterie a upevňovacím šroubkům, které jsou součástí balení, ji můžete snadno nainstalovat i sami.

Vysoce kvalitní a odolná konstrukce

Konstrukce této baterie je velmi odolná a vysoce kvalitní. Hlavním materiálem, ze kterého je vyrobena, je mosaz. Tento materiál je nejen velmi pevný, ale také odolný vůči korozi a dalším vnějším vlivům.

Možnost nastavení teploty a tlaku vody

S touto vanovou baterií můžete snadno nastavit teplotu i tlak vody pomocí praktických ovládacích prvků umístěných na baterii. Díky tomu se můžete koupat v ideální teplotě vody a jemném proudění, které vám umožní relaxovat a uvolnit se.

RAV SLEZÁK Morava baterie z blízka

Závěr

Tuto vanovou baterii RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem v úchvatné mosazné verzi mohu vřele doporučit každému, kdo hledá kvalitní a elegantní baterii pro svou koupelnu. Její odolná konstrukce a možnost nastavení teploty a tlaku vody jsou skvělými vlastnostmi, které ji činí ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí užít koupání a relaxaci v pohodlí své vlastní koupelny.

Chcete-li si tuto nádhernou baterii zakoupit, navštivte nabytekted.cz.