MARIONET – šuplíková komoda v bílém a dubovém provedení se 5letou zárukou


Základní informace

Marionet je moderní šuplíková komoda, která je k dispozici v bílém a dubovém provedení. Její rozměry jsou 80 x 84 x 34 cm a je vybavena kolečkovými pojezdy, takže se snadno přemisťuje podle potřeby. Komodu lze využít pro uložení různých věcí a zboží.

Konstrukce a vnitřní prostor

Marionet je vyrobena z kvalitního materiálu LTD, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Komoda má horní desku s nosností max. 5 kg a šuplík s nosností max. 4 kg. Vnitřní prostor komody je rozdělen na 4 oddíly, což umožňuje praktické a účelné uspořádání uložených věcí.

Dostupnost a dodání

Komoda Marionet je dodávána demontovaná a srozumitelným návodem na samostatné složení. Díky tomu se šetří místo a minimalizuje riziko poškození během přepravy. Komoda je skladem a ihned k dispozici.

Záruka

Komoda Marionet je kvalitním produktem se zárukou 5 let, která zahrnuje jak výrobní chyby, tak i škody vzniklé během běžného používání. Při porušení záruky garantujeme bezplatnou opravu nebo náhradu novou komodou.

Závěr

Pokud hledáte praktickou a moderní šuplíkovou komodu, pak je produkt Marionet tou správnou volbou. Její rozměry, design a nastavení vnitřního prostoru jsou ideální pro využití v kanceláři, domácnosti nebo v jakémkoli jiném prostoru. Komoda je navíc vybavena kolečky, což usnadňuje její přemisťování. A s 5letou zárukou se nemusíte obávat, že by našla jakékoliv potíže během běžného používání.

Marionet šuplíková komoda bila/dub sonoma

Pro více informací a nákup této komody doporučujeme navštívit stránku produktu.