Kvalitní koberec ASIR 100 x 200 pro kuchyni v antracitové barvě

Koberec nebo předložka do kuchyně s nápisy může být nejen praktickým a estetickým prvkem vaší kuchyně, ale také ochrání vaši podlahu před poškozením. Pokud hledáte kvalitní koberec do kuchyně, rozhodně byste neměli přehlédnout produkt ASIR 100 x 200 v antracitové barvě.

Kuchyň s koberecem ASIR

Materiál

50 % samet / 50 % polyester je velmi kvalitní a odolný materiál, který zaručí dlouhou životnost vašeho koberce ASIR. Vysoká gramáž 1000 g/m2 také přispívá k odolnosti a pevnosti koberce. Díky výšce vlasu 4 mm se koberce snadno udržují v čistotě a jsou velmi příjemné na dotek.

Výška podložky a protiskluzová spodní strana

Podložka koberce ASIR má výšku 4 mm a plstě 2 mm, což zajišťuje vysoký komfort při každodenním používání. Koberec má také protiskluzovou spodní stranu, která zajistí bezpečnost při chůzi. Můžete tak být klidní, že se na koberci neuklouznete ani v případě, že máte mokré nohy.

Koberec ASIR v kuchyni

Antibakteriální a praní v pračce

Koberec ASIR je také antibakteriální, což znamená, že se na něm nebudou množit bakterie a plísně. To je velkou výhodou v kuchyni, kde se často manipuluje s potravinami. Pokud se vám koberce ASIR znečistí, není problém je vypírat v pračce. Také tak ušetříte peníze za čištění v čistírně koberců.

Pokud hledáte kvalitní koberec, který bude odpovídat všem vašim požadavkům, určitě neváhejte a pořiďte si koberec ASIR 100 x 200 pro kuchyni v antracitové barvě. Díky vysoké kvalitě materiálu, vysoké gramáži, protiskluzové spodní straně, antibakteriální ochraně a možnosti praní v pračce budete určitě spokojení s vaším novým koberečkem.