Jak využít předsíňové stěny v malých prostorách: tipy a nápady


Předsíň je první místnost, kterou vidíme, když vstoupíme do bytu. Proto je důležité, aby byla praktická, ale zároveň i stylová. V malých bytech je ale často předsíň velmi malá a nevyužitá. V tomto článku vám přinášíme tipy a nápady, jak využít předsíňové stěny v malých prostorách.

1. Zavěste zrcadlo

Zrcadlo je v předsíni nezbytností. Zvětší opticky prostor a umožní vám se ohlédnout po sobě, zkontrolovat svůj vzhled před odchodem z domu. Zrcadlo můžete zavěsit přímo na stěnu nebo umístit na stojan. Pokud máte malou předsíň, zvolte menší zrcadlo, které nezabere tolik místa.

2. Využijte stěnu pro úložné prostory

Předsíň je ideálním místem pro úložné prostory. Můžete zde umístit věšáky na kabáty, botník, ale také police nebo regály. Pokud máte malou předsíň, zvolte úzké a vysoké úložné prostory, které nezabírají moc místa.

2.1. Botník

Botník je v předsíni nezbytností. Ušetříte tím místo a zároveň budete mít boty hezky uspořádané. Pokud máte malou předsíň, zvolte botník s vysokými policemi, které využijete až ke stropu.

2.2. Police

Police jsou skvělým řešením pro úložné prostory v předsíni. Můžete zde umístit košíky na různé věci, jako jsou šály, rukavice, klíče a další drobnosti. Pokud máte malou předsíň, zvolte úzké police, které nezabírají moc místa.

3. Využijte stěnu pro dekoraci

Předsíň může být skvělým místem pro dekoraci. Můžete zde umístit malé rostlinky, obrázky, zrcadla a další dekorace. Pokud máte malou předsíň, zvolte menší dekorace, které nezabírají moc místa.

Využití předsíňových stěn v malých prostorách může být velmi praktické a zároveň i stylové. Zrcadlo zvětší opticky prostor, úložné prostory ušetří místo a dekorace dodají předsíni osobitý vzhled. Pokud hledáte inspiraci, navštivte ukristynky.cz, kde najdete spoustu tipů a nápadů na výzdobu interiéru.