Bez sprchového setu: Vanová baterie Grohe Start Classic 150 mm chrom – recenze

Úprava koupelny je obvykle jednou z větších investic, kterou můžete udělat. To zahrnuje také výměnu vanové baterie. Pokud hledáte kvalitní a elegantní nástěnnou vanovou baterii bez sprchového setu, pak může být Grohe Start Classic 150 mm chrom skvělou volbou.

Design a funkce

Tento model Grohe Start Classic se vyznačuje velmi moderním designem a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Chromový povrch dodává baterii elegantní a lesklý vzhled. Baterie se může pochlubit vysokým průtokem vody a až 19 litry za minutu. Průtok vody můžete přizpůsobit individuálně a snadno regulovat díky keramickému kartáčovému ventilu. Baterie také obsahuje technologii EcoJoy, která vám umožní redukovat spotřebu vody až o 50 procent.

Součástí tohoto modelu není sprchový set, takže musíte mít na paměti, že se bude jednat pouze o nástěnnou vanovou baterii. Pokud požadujete větší pohodlí a flexibilitu, můžete si přidat sprchovou hadici a ruční sprchu k vanové baterii.

Jednoduchá montáž

Jednou ze silných stránek této vanové baterie je snadné a rychlé instalování. Baterie je konstruována tak, aby odpovídala standardní roztěči 150 mm, což umožňuje snadné nahrazení starších baterií. Instalace je jednoduchá a může být provedena díky snadnému upevnění na stěnu pomocí šroubů a zátek, které jsou součástí balení.

Závěr

Vanová baterie Grohe Start Classic 150 mm chrom je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční baterii. Chromový povrch vypadá skvěle v každé koupelně a vysoký průtok vody umožňuje rychlé a snadné napouštění vany. Pokud hledáte kvalitní vanovou baterii bez sprchového setu, pak je Grohe Start Classic 150 mm chrom určitě možnost, kterou stojí za zvážení.

Bez sprchového setu: Vanová baterie Grohe Start Classic 150 mm chrom - recenze

Pokud se rozhodnete pro tuto vanovou baterii, můžete si ji objednat na ISOLUND CZ. Cena se může lišit podle vaší lokalitě a prodejního místa, ale obecně se v rozmezí trhové hodnoty pohybuje.